Як можна перевірити рульове управління автомобіля ?


Якщо ви дійшли до матеріалу про те, як перевірити рульове управління машини перед купівлею, значить, авто ви вже підібрали, необхідні питання продавцю поставили і морально готуєтеся до огляду автомобіля. Значить ви вже в курсі, чому важливо перевірити стан рульового управління перед покупкою авто, і чим загрожує його несправність: загроза безпеці та життю водія і пасажирів.

Методи перевірки рульового управління автомобіля

Перевірка рульового управління автомобіля на слух

Похожее изображение

Прокатаєтеся на обраному автомобілі по рівних і грунтових дорогах, вимкніть музику, закрийте вікна та прислухайтеся до всіх звуків. Сторонні брязкання, шуми, брязкіт, постукування, скрипи, хрускоти сигналізують про несправності машини. При розхитаному рульовому управлінні:

   1) чітко чути стукіт рейки - деталі передньої підвіски зношуються і розбовтуються через низьку якість доріг;
  2)  з'являється шум при повороті коліс - як правило, водій негайно ремонтує елементи рульового управління, тому що їздити з такою несправністю не можна; якщо ж ви виявили шум при огляді автомобіля, що продається - це привід задуматися про довіру до продавця;
   3) шум через працюючого насоса (для автомобілів, на які встановлені гідропідсилювачі) означає, що підійшов кінець терміну його експлуатації.

Якщо на рівній дорозі ніяких шумів ви не почули, то прокотитеся по перешкодах – лежачі поліцейські, поребрики, грунтові дороги – і прислухайтеся до звуків ще раз.

Гальмівна система і рульове управління – найважливіші в питаннях безпеки вузли автомобіля. Не шкодуйте часу на перевірку цих деталей при покупці авто з рук.

Перевірка рульового управління автомобіля на ходу

Картинки по запросу авто на ходу

Вам доведеться «відростити» шосте відчуття, щоб не тільки почути, але й відчути несправності. Сідайте на водійське крісло і покрутіть кермо у всіх напрямках. Якщо вузол управління машиною вже здає свої позиції, то:

   1) кермо крутиться із зусиллям, туго - швидше за все, порушені кути установки коліс, кермо при цьому не буде стояти рівно;
   2)  кермо крутиться дуже легко. Не перевіряйте цей пункт на слизькій дорозі, тому що на льоду навіть при справно працюючому вузлі, кермо крутиться легко;
   3) кермо заїдає або люфтит - це означає, що прийшов кінець шарнірам наконечника рульової тяги або зношений підшипник рульового вала;
    4) кермо вібрує при поворотах - в цьому випадку також необхідно перевірити підшипник рульового вала.

Зверніть увагу, що підсилювач керма (якщо він встановлений) на різних швидкостях працює з різним зусиллям: чим вище швидкість, тим легше крутиться кермо, і чим нижче швидкість, тим важче.

На ходу автомобіль повинен їхати рівно по прямій дорозі і не йти в сторону. Такий дефект також натякає на несправність рейки.