Що подивитися у Мілані за один день?


1️⃣Площа і собор Дуомо
Місце, повз якого ви вже точно не пройдете. У гарну погоду прямо на площі можна посидіти за столиком в кафе, послухати живу музику і вдосталь надивитися на собор Дуомо – твір мистецтва, який будувався майже 600 років, за участю Леонардо да Вінчі і Наполеона. Можна довго розглядати собор, його статуї і вітражі. Квитки, правда, краще купувати заздалегідь через інтернет на офіційному сайті собору – в цьому випадку вам не доведеться стояти у величезній черзі собору Дуомо
Квиток в собор коштує 2 євро, ми рекомендуємо вам подивитися і терасу – адже звідти відкривається прекрасний вид на старе місто і можна ближче розглянути оздоблення собору. Вартість такого повного квитка – 13 євро при підйомі на ліфті і 9 євро якщо підніматися по сходах. Тераса відкрита з 9.00 до 19.00, собор починає роботу на годину раніше
2️⃣Галерея Вітторіо Емануеле II
Побувавши в соборі, ви, швидше за все, підете в Галерею Вітторіо Емануеле II – друга за популярністю пам’ятка міста. Якщо вам не пощастить з погодою – тут можна перекусити – на другому і третьому поверхах знаходяться непогані ресторанчики з цілком прийнятними цінами. На першому поверсі можна покуштувати піци – порція (шматок) тут коштує 4-5 євро.
Підкріпившись, прямуйте до Замку Сфорца. Побудований в 15-му столітті, він зберігає в собі безліч таємниць і загадок. Одна з останніх знахідок трапилася в 2013 році – під час реставрації на одній зі стін знайшли невідому фреску Леонардо да Вінчі.
Навколо розбитий парк, де можна приємно прогулятися, а неподалік від замку знаходиться велична Арка Миру – аналог Тріумфальної арки в Парижі, побудована за наказом Наполеона.
3️⃣Арка Миру в Мілані

У самому замку зараз знаходиться кілька музеїв, серед яких музей мумій, монет, музичних інструментів, посуду, а також картинна галерея. Всі вони невеликі і гідні відвідування. Вхід коштує 5 євро. Музеї відкриті з вівторка по неділю з 9-00 до 17-30.